• " Doğru Ürünlerin Sizlerle Buluşmasını Sağlıyoruz "

Bursa All Alçı Bayi

Bursa All Alçı BayiShapeShapeShape

Bursa All Alçı Bayi

İnşaat sektöründeki all ve tekno markalarını destekleyen, modern ileri teknoloji, yönetim, üretim ve piyasa tecrübesi ile inşaat sektörünün her aşamasında ihtiyaç duyulan alçı, alçı plaka, pvc vinil kaplı plaka, profil, beton astarı, bims ve yapı kimyasalları gibi, yapı malzemelerini üretip piyasaya sunmaktadır.

Firmamızın faaliyetleri; müşteri, çalışan, ilgililerin memnuniyeti ve çevre dostu olma esaslıdır. Sektörün ihtiyaçlarına uygun beklentilerini karşılayan, dost teknoloji ve üretim sistemleri ile çalışıp, küresel gelişmeleri yakından takip ederek, kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Güçlü teknik alt yapı, ar-ge ve donanımlı insan kaynaklarımızla, sektöre yönelik ürün yelpazemizi genişletmek için kullanım alanları arttırılmış, güler yüzlü hizmet anlayışı ile yüksek kaliteli yeni ürünler tasarlamaktayız.

Yönetim, çalışan, bayi, tüketici ve diğer destekçi dostlarımızla omuz omuza faaliyetlerimizde all tekno markalarına piyasanın duyduğu güvenin bizde yarattığı mutluluğu sizlerle paylaşıyoruz.