• " Doğru Ürünlerin Sizlerle Buluşmasını Sağlıyoruz "

Bursa Entegre Bayi

Bursa Entegre BayiShapeShapeShape

Bursa Entegre Bayi

1978 yılında 18 müteşebbis tarafından İstanbul'da kireç üretimi için kurulan Entegre Harç Sanayii ve Ticaret A.Ş, 1989'da Ata İnşaat Grubu tarafından devralınmıştır. 1995 yılında, inşaat malzemeleri üretiminde dünya lideri Lafarge Grup – Ata Holding ortaklığına dönüşmüştür.

Entegre, Türk pazarında yenilikçi yapısı ile sektörün öncülüğünü üstlenerek Türkiye de ilk endüstriyel sıva üretimini başlatarak; 1990 yılında Çimento esaslı makine uygulamalı hazır sıva "Sıvamatik"i, 1991 yılında ilk Alçı esaslı makine uygulamalı hazır sıva "Alçımatik"i, 1996 yılında Çimento Esaslı Makine Uygulamalı ilk renkli sıva "Colormatik"i piyasaya sürmüştür. Entegre, sahip olduğu bu yenilikçilik ve öncülük anlayışı ile temelden çatıya yapının her bölümünde binalara değer katan; kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunan geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Entegre’nin ürün yelpazesi; çimento bazlı sıvalar, dekoratif sıvalar, teknik harçlar, su yalıtım ürünleri, ısı yalıtım ürünleri, fayans yapıştırıcıları ve derz dolguları, kireç ve agrega ürün gruplarından oluşmaktadır.

Entegre, 2006 yılında Ata Holding’in Lafarge hisselerini almasıyla %100 Ata Holding iştiraki olarak yatırımlarına devam etmiş, 2006 yılında Burdur Fabrikasını ve 2015 yılında Ankara Fabrikasını devreye almıştır.

Hizmet anlayışında kaliteden ödün vermeyen Entegre, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini, topluma ve çevreye olan duyarlılığını kendine bir öncelik olarak belirlemiştir. Entegre, ileri üretim teknolojisi, yüksek kapasitesi, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile sektördeki ayrıcalığını sürdürerek hizmet vermektedir.