• " Doğru Ürünlerin Sizlerle Buluşmasını Sağlıyoruz "

Bursa Fawori Boya Bayi

Bursa Fawori Boya BayiShapeShapeShape

Bursa Fawori Boya Bayi

Yüksek performanslı ürünlerinin üretimini ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/IEC 27001, ISO 50001, IATF 16949 yönetim sistemleri belgelerine sahip Betek Boya ve Kimya San. A.Ş. tesislerinde gerçekleştiren Fawori, inşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerine 2003 yılında başlamıştır. Geniş ürün gamında; iç,dış cephe boyaları,sentetik, selülozik ve endüstriyel boyalar, sprey boya, parke, macun, astar, fayans yapıştırıcı ve derz dolguları, su izolasyon ve ısı yalıtım ürünleri bulunan Fawori, çok kısa sürede, Türk boya sektöründe ilk dört, Türk yalıtım sektöründe ilk üç marka arasına girme başarısını göstermiştir.

Üretimi, teknolojisi ve kalite anlayışıyla ön plana çıkan Fawori; geniş organizasyon yapısı ve hizmet sistemiyle faaliyetlerini “boyada ve ısı yalıtımında hem iyi kalite hem iyi fiyat” sloganıyla sürdürmektedir. Ülkemizdeki organizasyonunu 10 bölge müdürlüğü, 22 şeflik ve her bölgede konumlanan yaygın dağıtım ağıyla yürütmekte, yurt dışında 10’dan fazla ülkeye doğrudan satış yaparak büyümesini sürdürmektedir.

Fawori, gelecek dönemde teknolojik gelişmelere paralel olarak tüketicilerine fayda sağlayacak ürünler pazara sunmayı,yurt dışı pazarındaki büyümesini, yurt içindeki büyüme ile aynı ivme doğrultusunda artırmayı hedeflemektedir.