• " Doğru Ürünlerin Sizlerle Buluşmasını Sağlıyoruz "

Bursa İzocam Bayi

Bursa İzocam BayiShapeShapeShape

Bursa İzocam Bayi

İzocam, kurulduğu 1965 yılından itibaren yalıtım sektöründe lider pozisyonunu korumaktadır.Türkiye yalıtım sektörünün öncüsü İzocam A.Ş.´nin Gebze´de kurulan ilk fabrikası 1967 yılında camyünü üretimine başlayarak faaliyete geçmiştir. 1986 yılında Tarsus´ta ikinci bir camyünü fabrikası kurulmuş, 1992 yılında kapasitesi iki katına çıkartılmıştır. Tarsus´taki fabrikanın camyünü kapasitesinin artırılması sayesinde; Gebze tesisinde camyünü üretimi 1993 yılında taşyününe çevrilmiştir. . Halen; camyünü tesisinde 55 bin ton/yıl, taşyünü tesisinde ise 75 bin ton/yıl olmak üzere toplam 130.000 ton/yıl kapasite mineral yün üretimi yapılmaktadır. Camyünü üretimi Saint-Gobain Isover Fransa lisansı ve Tel prosesi ile, taşyünü üretimi ise Saint-Gobain Isöver G+H Ag Almanya lisansı ve Sillan prosesi ile sürdürülmektedir. İzocam 1982 yılında Gebze´de kurulan tesisinde İzopor markasıyla genleştirilmiş (ekspande) polistiren (EPS) üretimine başlamıştır.

Toplam kapasite 6.000 ton/yıl´dir. Haddelenmiş (ekstrude) polistiren (XPS) üretimine 1995 yılında Gebze´deki tesislerinde Foamboard markasıyla yılda 90.000 m3 kapasite ile başlayan İzocam, bugün Gebkim Tesislerinde 560.000 m3/yıl, Tarsus Tesislerinde 160.000 m3/yıl olmak üzere toplam 720.000 m³/yıl olan kurulu üretim kapasitesi ile liderdir.

İzocam bayileri her zaman en iyisi çalışırken bursa izocam bayii olarak Burmar Yapı müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bursa inşaat sektöründeki yerimizi her zaman en iyi şekilde temsil etmeye çalışırken bursa izocam bayisi olma sorumluluğumuzun her zaman farkındayız.

İzocam, yalıtım malzemelerinin yanı sıra İzocam Manto ürünleri ile sıvalı dış cephe sektörüne yönelik çözümler de sunmaktadır. Foamboard (XPS), İzopor (EPS) ve İzocam Tekiz Yalıtımlı Panel ve Tarpez üretimlerini bir araya toplamıştır. Bugün ülkemizde sıcağa, soğuğa, sese, yangına ve suya karşı koruma sağlayan geniş ürün yelpazesi ve teknik danışmanlık hizmetleriyle yalıtım sektörünün lider şirketidir. Küreselleşen dünya standartlarına uygun olarak müşterilerinin talep ve beklentilerini zamanında ve çevreci bir yaklaşımla karşılamaktadır.