• " Doğru Ürünlerin Sizlerle Buluşmasını Sağlıyoruz "

Bursa Knauf Bayi

Bursa Knauf BayiShapeShapeShape

Bursa Knauf Bayi

Şirketimiz, 1989 yılında Biltepe A.Ş. olarak Türkiye'nin ilk kartonlu alçı plaka fabrikası olan Ankara Fabrika'da üretimine başlamıştır. 1997 yılının ikinci yarısında dünya devi Knauf ile birleşerek "Tepe Knauf" adını almıştır. 2000 yılından itibaren ise %100 Knauf olarak yatırımlarına devam etmiştir. Yine aynı yılda Türkiye’deki ikinci kartonlu alçı plaka fabrikasını İzmit'te hizmete sokmuş, sonrasında üçüncü fabrikasını da İzmit’te kurmuştur. Avrupa'nın en büyük tesislerinden birisi olan Knauf'un dördüncü fabrikası ise Ahiboz Ankara'da 2009 yılında üretime başlamıştır.

Başta doğrudan sorumluluk bölgemizde bulunan KKTC, Lübnan, Suriye, Irak ve Ürdün'ün yanısıra, Birleşik Arap Emirlikleri, Afganistan, Avustralya, Azerbaycan, Bulgaristan, Beyaz Rusya, Kongo, Fildişi Kıyısı, Cezayir, Mısır, Gabon, Gürcistan, Gana, Ekvator Ginesi, Yunanistan, Hırvatistan, Kırgızistan, Kazakistan, Libya, Makedonya, Mozambik, Nijerya, Romanya, Rusya, Sudan, Senegal, Somali, Togo, Tacikistan, Türkmenistan, Tunus, Venezuela ve Yemen'e de gerek diğer Knauf kuruluşları adına, gerekse Türkiye'deki değerli müşteriler aracılığıyla ihraç kaydı ile satış yapmaktadır.

Türkiye'de 400'den fazla çalışanı ile Knauf, mimari projelere ücretsiz teknik ve ticari destek veren mimar ve mühendislerden oluşan kadrosu ile tüm illere satış öncesi ve satış sonrası hizmet vermektedir. Türkiye çapındaki geniş seçkin bayi ağı sayesinde tüm ürünleri bugün Türkiye'nin her yerinden kolaylıkla temin edilebilmektedir. Ayrıca Ankara, İstanbul ve İzmir'de bulunan Eğitim Merkezleri'nin yanında Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan işbirliği doğrultusunda 81 ilde bulunan Meslek Eğitim Merkezleri ve Halk Eğitim Merkezleri'nde ücretsiz uygulama eğitimi vermektedir.

Knauf, çevre ile uyumlu sanayileşerek, üretimde kalite güvencesi sağlayarak, standartların yüksek tutulması koşuluyla kullanıcı ve tüketiciye iyi hizmetler sunarak, Türk İnşaat Sektörü'ne dünyanın ulaştığı son teknolojiyi kazandırmak amacındadır. İnsani değerler, takım ruhu, sorumluluk ve girişimcilikten oluşan "Knauf Değerleri"'ni benimseyen, bu doğrultuda hareket eden çalışanları, sahip olduğu ürün çeşitliliği ve sistem bilinci ile "Sektöründe Öncü ve Lider" bir kurumdur