• " Doğru Ürünlerin Sizlerle Buluşmasını Sağlıyoruz "

Bursa Prosista Bayi

Bursa Prosista BayiShapeShapeShape

Bursa Prosista Bayi

PROSİSTA, müşteri odaklı çalışma ve güvenilir çözüm ortağı olma anlayışı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunma hedefi, sektördeki 20 yılı aşan deneyimi ile Çayırova / Kocaeli’deki fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir. Asma  tavan panelleri ve taşıyıcı sistemleri, tavan & duvar profilleri ve aksesuarlarının  üretimini gerçekleştirip hızla teslim ederek kısa zamanda sektörün güçlü firmalarından biri haline gelmiştir.

“Değişimi İste” sloganı ile Türkiye’de yurt çapında 400 bayisi ile bilinir ve tercih edilir olan PROSİSTA, yurt dışında da tanınma hedefiyle ihracat faaliyetlerini arttırarak Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Afrika’ daki müşterilerine de hizmet vermeye başlamıştır.

Pazardaki gelişmeleri sürekli takip eden, yeniliklere açık bir firma olan PROSİSTA, rekabete girmeyen, rekabeti yaratan yapısı ile hedeflerine emin adımlarla ilerlerken, müşteri memnuniyetini ön planda tutma ilkesi ile az zamanda çok kaliteli işler yaparak her geçen gün mevcut referanslarına yenilerini eklemektedir.